твір у публіцистичному стилі на морально- етичну тему: Бути...
5 февраля 2013 - Администратор
Рейтинг: 0
Голосов: 0
2198 просмотров
Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!
твір у публіцистичному стилі на морально- етичну тему: " Бути толерантним- це ж так просто?" Помогите пожалуйста очень надо!) На завтра контрольная!!! Буду очень благодарна. . .
Що таке толерантність, напевно, знає не кожен. Взагалі це слово тлумачиться в українському словнику - як уміння бути терпимим, поблажливим до вчинків інших людей, готовність до примирення. Будь-яка людина має бути толерантним по відношенню до іншого. Вона повинна завжди оцінювати свої вчинки і відповідати за них. А від рівня морального розвитку людини залежить її успішність у виборі спілкування.
Щоб стати толерантною людиною потрібно насамперед розвивати свій духовний світ, оцінювати його. Толерантність - це особливе людське якість, готовність бути терпимим і поблажливим. Уміння миритися з існуванням будь-кого, рахуватися з думкою інших. У нашому сучасному суспільстві серед людей утворюються різні групи: за національністю, загальним захопленням і інтересам. Але іноді в них відбувається таке часте явище, як нерозуміння та неготовність рахуватися з чужою думкою. Через це часом ці групи можуть розпадатися чи виганяти зі своїх лав членів. Якщо взяти, наприклад, підлітків, то серед молоді може статися така ситуація: якщо одна людина в групі, відмовляється курити, а всі інші в цій компанії курять, то вони можуть просто-напросто перестати з ним спілкуватися. Це відбувається через відсутність в сучасному суспільстві таке поняття як толерантність. Люди не бажають слухати чужі думки і ставитися до них з уваженіем.Такое становище в суспільстві здається мені неправильним, і потрібно намагатися показати людям, як важлива толерантність. В оповіданні В.М. Гаршина "Attalea Princeps" дуже точно показана ситуація нерозуміння і небажання розуміти. У вигляді людей тут виступають рослини, замкнені в оранжереї. Вони не хочуть рахуватися з думкою величезної пальми, яка мріє вирватися на свободу, не хочуть піти їй назустріч, і їй доводиться діяти самостійно. Розповідь закінчується сумно, і пальма в кінці гине, а ми розуміємо, що відбувається це через відсутність толерантності, як у цьому оповіданні, так і в нашому житті. З моєї точки зору, толерантність - це та якість, яка повинна бути присутньою в кожній людині. Якщо я подивлюся на себе, то я не зможу сказати, що я толерантна людина. Я не завжди прислухаюся до чужих думок, я не терпима по відношенню до інших і легко дратуюся. Але я намагаюся виховувати в собі цю якість, адже я знаю, що важко жити в суспільстві, не рахуючись з ним.Цим я хочу сказати, що якщо людина сама не зрозуміє, що терпимість і витримка по відношенню до інших людей, безспірно, дуже важливі, то ніхто не зможе виховати в ньому ці почуття. Отже, залежно від рівня морального розвитку людини залежить чимало факторів її спілкування. Вважаю, що життя надасть нам різні складні ситуації, з яких потрібно виходити гідно, не дозволяти маніпулювати собою, дотримуючись власних думок і виборів. Саме за таких умов визначається можливість тої чи іншої людини спілкуватися і поводитися толерантно у нинішньому суспільстві. Я гадаю, що необхідно триматися власних високоморальних цінностей і духовних поривань, що сприятимуть простому розвитку толерантності певної людини.
Источник: https://znanija.com/task/338451
Нет комментариев. Ваш будет первым!