Написати твір з поданим початком і планом-         Нахвалявся...

10 февраля 2013 - Администратор

Написати твір з поданим початком і планом-         Нахвалявся мороз у лісі поморозити. Холодних вітрів лютих хурделиць накликав. . . . . . .

1. Що він їм наказав зробити?      2. Як лютували вітри і хурделиці?    3. Чому засмутилися звірі та птахи ? 4. Хто прийшов їм на допомогу? 5. Чому мороз злякався і відступив?                                                                     

Ответ:

  Нахвалявся мороз у лісі поморозити. Холодних вітрів лютих хурделиць накликав...... Наказав їм мороз все живе виморозити, щоб нічого не залишилось, тільки сніг та лід.

      А вітри та хурделиці  й раді   такому наказу. Почали вони лютувати безупину. Все що зустрічали на своїй дорозі, перетворювали на лід та  замерзлі опудала.

      Засмутилися звірі та птахи : налякали їх хурделиці, не можуть вийти навіть корму знайти для себе та свої дитинчат.Дуже холодно без сонця та тепла. 

    Та  ось прилетів здалеку грак, та почав розповідати про теплі краї та весну, що повинна невдовзі прийти. Зраділи звірі, попрохали вони грака летіти назустріч Весні,поквапити її .

    Через деякий час стало тепліше пригрівати сонце, день став довшим і звірі й птахи  почали виходити зі своїх будинків.  Міць холодних вітрів та хурделиць марніла,слабла.

       Злякався старий мороз, що зовсім втратить могутність та владу. . Припало йому відступити.І біг він ,не обертаючись, в свої старі володіння, де вже давно його ніхто не боявся.

    

Источник: http://znanija.com/task/356082

Похожие статьи:

Математика 1-4 классына 145 открытках нарисованы снеговики,а на 100 открытках Дед...

Теги: мороз
Рейтинг: 0 Голосов: 0 2055 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!