Интересные штуки

твір на тему:моя улюблена телепередача.

29 декабря 2012 - Администратор

твір на тему:моя улюблена телепередача.

Ответ:

моя олюблена телепередача це татусеві дочки. ця передача є повчальную, тому що, сестри пізнають завжди в біді і друзі завжди допомагають з навчанням.

ось тому ця передача є для мене найкращою з інших.

Ответ #2:

Моя улюблена телепередача

 

Сьогодні існує велика різноманітність телепрограм і досить важко визначитися, яка з них найулюбленіша. Оскільки більшість часу я провожу в школі, а потім роблю домашнє завдання, то часу на те, щоб подивитися телевізор у мене не дуже багато, і здебільшого я дивлюся телевізор увечері, а моя улюблена телепередача - Шустер Live з ведучим Савіком Шустером. Ця телепередача виходила раніше на телеканалі ТРК Україна, а з 21 січня 2011 виходить на телеканалі «Перший національний». Тривалість телепрограми - чотири з половиною години.

У телепередачі беруть участь відомі політики, журналісти та громадські діячі, а сама програма присвячена  освітленню та підсумкам найважливіших подій тижня. Кожен із гостей має можливість висловити свою думку та відповісти на запитання опонентів. Крім того, під час ефіру проходить опитування аудиторії,  і люди мають нагоду висловити свою думку з приводу різних питань.

Крім Савіка Шустера у передачі приймає участь VJ-коментатор  Петро Мага, головне завдання якого  слідкувати  за новинами на інших телеканалах та читати повідомлення, що надходять на адресу телепрограми. На відміну від Савіка, який розмовляє російською мовою, Петро Мага розмовляє українською.

Телепередача Шустер Live носить інформативний характер і підводить підсумки політичного життя країни за останні сім діб.

Источник: http://znanija.com/task/251328


Вам помогли с решением? Помогите друзьям, поделитесь ссылкой:

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2185 просмотров
Комментарии (1)
ой,мда # 29 ноября 2015 в 12:50 0
Ахаха,первый ответ,убогая школьница написала)
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев