опис рослини яка квітує навесні

29 декабря 2012 - Администратор
опис рослини яка квітує навесні

Ответ:

Підсні́жник звича́йний, підсніжник білосніжний (лат. Galanthus nivalis L., місцева назва козульки) — багаторічна цибулинна рослина. Назва роду походить від грецьких слів, які в перекладі означають «молочно-квітковий» (колір квітів цієї рослини нагадує молоко). Підсніжник звичайний зростає у листяних лісах і чагарниках в Карпатах та західних лісостепових районах.

Источник: http://znanija.com/task/162142

2 вариант решения:

Опис рослини, яка квітує навесні

Ответ:

Навесні виростають і розпускаються подлеснікі та підсніжники. Деякі пролісками помилково звуть подлеснікі за їх схожість, але насправді проліски білого кольору, а подлеснікі - блакитні. Проте на цьому їх відмінність і закінчується. Це найперші весняні квіти. Виростають вони на початку квітня і тягнуться до сонця з-під товщі ще залишився снігу. Як правило, це відбувається в лісі, але цибулинки квітів можуть бути де завгодно. Квітки схожі на тюльпанчик, тільки маленькі. Одні-ніжно блакитного кольору, інші - яскраво білого. Вони невеликі, до 20 см, з тонкими стеблинками і такими ж листами, що тягнуться вгору, до сонця.

Источник: http://znanija.com/task/169553

3 вариант решения:

опис рослини, яка квітує навесні

Ответ:

Подснежник это  очень  красивый  цветочек  тот  который  цветет весной.Он  очень  красивый и нежный.Один  раз  я пошел  в лес  после дождика и увидел там подснежник. Мне показалось что он очень радовался  что наконецто  пришла Весна !!!

Ответ #2:

на лисовой галявыни ростуть сини квиты це пролискы.стебельце тонке гнучке .листочки мов рученькы оберигають пролиска.вони схожи на спысы.цвиточки схожи на небесни зирочки.небо подарувала им сыний колир.я люблю ци квиты.

Источник: http://znanija.com/task/184762

4 вариант решения:

Опис рослини, яка квітує навесні

Ответ:

Одна з найвідоміших і найулюбленіших весняних квіток - це тюльпан.

У нього довге та міцне, але гнучке стебельце, і широкі видовжені листки, які розташовуються попарно.

Квітка тюльпана має п ять довгих ніжних пелюсток. Вони бувать у різних рослин різного кольору : від білого до синє - чорного.

Коли сонце сходить, то ці пелюстки відкривають теплу і світу своє чорне денце з пахучими тичинками. А як темнішає або збирається дощ, то квіточка закривається, ніби захищається від негоди та темряви.

Тюльпан пахуча рослинка. У неї ніжний, приємний аромат.

Ця квітка дуже ціниться не тільки в нашій країні, але й по всьому світу.

Источник: http://znanija.com/task/166255


Вам помогли с решением? Помогите друзьям, поделитесь ссылкой:

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2506 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий